تفاوت بین Stainless Steel 304 با سطح کارشناسی و سطح 2B چیست؟

تفاوت بین stainless steel 304 با سطح کارشناسی و سطح 2B چیست؟


بسیاری از انواع مختلف پرداخت سطح در وجود دارد. فولاد ضد زنگ 304.با توجه به روش های درمان سطح فولاد ضد زنگ 304 2B 2D، می توان به تقسیم BA و خط مو و خار و ساتن, آینه و غیره. در این مقاله ما به تفاوت بین مشخصسطح کارشناسیوسطح 2B.

2B and BA surface on stainless steel.jpg

پایان کارشناسی و 2B چیست؟

BA(2R)

نورد سرد و روشن Annealed. ظاهر نهایی skinpass نور واحد از طریق میل سرد بیش از رول صيقلي شده است، اما آن نیز بستگی millwork اضافی مانند سنگ زنی سطحی در سنج متوسط. درمان ترميك، رهبری در در فضای اکسیژن کمتر است که به ارمغان می آورد کردن فولاد از کوره در همان شرایط فیزیکی است.

2B

نورد سرد گرما درمان, ترشی, خرج کردن گذشت. تولید این پایان نتایج به همان شیوه به عنوان پایان 2D به جز مرحله آخر که عبور نور رول رول جلا به نام skinpass. این آخرین مرحله consolidates فولاد و قابل ملاحظه ای کاهش ضخامت مواد.


می آید 2B از نورد سرد با غلتک صیقلی و کارشناسی پس از بازپخت شبيه سازي در محیط بدون اکسیژن. برای سطح زبری همان چه تغییر ضخامت و دانه دانه بودن اکسيد سطحی (که می آید از passivation سطح، نه از اکسید مقیاس باقیمانده از نورد) است. اگر قادر به پرداخت سطح 2B به سطح ورق کارشناسی هستند، ورق 2B پس تا حدودی می شود نازک تر (جزئی).


برنامه های کاربردی معمولی سطح کارشناسی و 2B چیست؟

کارشناسی

داخلی غرق، ماشین ظرفشویی، خشک کن و لباس ماشین لباسشویی, اجاق، مایکروویو، وسایل آشپزی، پروفیل، کابینت، کابینت های آزمایشگاهی، لوله، کارد و چنگال، ماشین پرس یا قطعات تجاری آشپزخانه, خودرو و دیگ بخار، و هوشمندانه بست، پمپ تولید کننده لوله های دودکش مبدلهای حرارتی، دوچرخه رینگ...

2B

ماشین آلات / ابزار، اتوبوس، خودروهای راه آهن، پروفیل، کابینت، آزمایشگاه مخازن لوله، کارد و چنگال، ظروف، برش صفحات مطبوعات، ماشین پرس یا قطعات ساخت مخزن, آشپزخانه تجاری ساختمان صنعت خودرو، دیگ بخار، بست باهوش ته، تولید کننده پمپ، تبس آبجو، لوله دودکش، مبدلهای حرارتی، غرق، آسانسور...

 

کسب اطلاعات بیشتر ایمیل در info@shew-esteelpipe.com