کم آلیاژ فولاد لوله چیست؟

کم آلیاژ لوله های فولادی چه خبر؟

لوله از آلیاژ شامل 1 تا 5 درصد از محتوای فولادهای خاص و اضافه می شوند به ارائه فولادی با آلیاژ attribute.Low خاص لوله های فولادی شامل یک درصد چند (معمولا بین 1 و 7٪) از عناصر مانند کروم، نیکل، مولیبدن و V. این رده شامل فولادهای کروم (حاوی تا 5٪ کروم و 1٪ مولیبدن) و فولاد آلیاژی نیکل (حاوی تا 5٪ نیکل).

برای بسیاری از لوله های L جریان آلیاژ، تابع اولیه از عناصر آلیاژی است که به افزایش سختی پذیری به منظور بهینه سازی خواص مکانیکی و چقرمگی پس از عملیات حرارتی. در برخی از موارد، با این حال، اضافات آلیاژ برای کاهش تخریب محیط زیست تحت شرایط خاص خدمات مشخص استفاده می شود.

همانطور که با فولاد به طور کلی، فولادهای کم آلیاژ می تواند با توجه به طبقه بندی:

1) ترکیب شیمیایی، مانند فولادهای نیکل، فولاد نیکل کروم، فولاد مولیبدن، فولادهای کروم-مولیبدن

2) عملیات حرارتی، مانند آبدیده و، نرمال و خو، آنیل شده.

برنامه های کاربردی برای کم آلیاژ وسیعی لوله های فولادی از وسایل نقلیه نظامی، زمین شناسی و ساخت و ساز تجهیزات، و کشتی را به خطوط لوله متقابل کشور، مخازن تحت فشار و لوله کشی، سیستم عامل حفاری نفت و لوله های فولادی سازه.

GB8163-1999 و GB6479-2000 استانداردهای اصلی برای لوله های فولادی کم آلیاژ در China.That هستند 16Mn (عنوان Q345B) است، در میان آنها درجه ویژه مورد استفاده برای پل ها، 16MnL ویژه برای پرتو خودرو، 16MnR ویژه ای برای مخازن تحت فشار 16MnQ. JIS3466، S355 و EN10020 استانداردهای بین المللی برای کم لوله آلیاژ فولاد می باشد.


نشان-E نوع عرضه STEEL PIPE از کم آلیاژ لوله های فولادی، کم آلیاژ کربن لوله های فولادی بر اساس models.we های مختلف نیز می توانید به مشتریان با محصولات بر اساس نیازهای فنی مشخص شده خود را ارائه می کنند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا با ایمیل به: info@shew-esteelpipe.com