لوله های فولادی ضد زنگ دقیق چیست؟

لوله های فولادی ضد زنگ دقیق چیست؟


لوله فولادی دقیق را می توان به لوله فولادی دقت دیوار ضخامت و ورق فولادی دقت نازک با توجه به ضخامت دیواره و قطر خارجی تقسیم شده است. لوله دقت دقیق فولاد لوله ای با قطر کوچک است، به نام لوله های لوله های موازی sometimes.The لوله های دقت نازک دیوار طیف گسترده ای از مواد را پوشش می دهد، از جمله: فولاد ضد زنگ آستنیتی، فولاد ضد زنگ دوبلکس و آلیاژهای نیکل.

لوله های فولادی ضد زنگ با قطر دقیق در شرایط سرد کارآیی بدون سیم یا جوش داده شده در دسترس هستند و معمولا برای برنامه های کاربردی زیر استفاده می شود: هوا فضا، صنایع غذایی و آشامیدنی، پزشکی، تولید انرژی هسته ای، تولید الکترونیکی و صنایع شیمیایی.

لوله های فولادی ضد زنگ دقیق سطح بسیار گرم شده و یا گرم شده است. سطح ترشی می تواند بر اساس درخواست تحویل داده شود. زبری سطح ≤ 0.4 μm در هر دو سطح خارجی و داخلی تضمین شده است.


precision stainless steel tubing applications.jpg

شنی   قطر قطر فولاد ضد زنگ قطر 316 و 304 از اندازه های 0.1 تا 3.0 میلیمتر و قطر خارج از 0.5 تا 50.8 میلیمتر است. به طور معمول قطر فولاد ضد زنگ قطعه قطعه قطعه ما در متر طول است، اما می توان آن را به دقت مورد نیاز خود برش داد. لطفا برای جزئیات و تحریم تماس بگیرید. ما لوله های لوله فولادی ضد زنگ با قطر بالای 304، 304L، 316، 316L >> را نیز عرضه می کنیم