قایق تجاری آمریکا پروب را به سرد کشیده لوله های فولادی از چین

آمریکا پروب تجارت راه اندازی را به لوله های فولادی سرد کشیده شده از چین


وزارت بازرگانی ایالات متحده در واشنگتن ضد دامپینگ وظیفه و حقوق گمرکی جبرانی تحقیقات در برابر واردات لوله و نصب لوله سرد کشیده شده از چین، آلمان، هند، ایتالیا، جمهوری کره و سوئیس راه اندازی شد.

تحقیقات در پاسخ به یک درخواست از پنج تولید کنندگان محصولات فولادی لوله ایالات متحده هستند، آنها ادعا کرد که تولید در هر یک از این شش کشور آزادسازی شد لوله و نصب لوله سرد کشیده شده در بازار ایالات متحده با حاشیه اعم از 12 درصد به 209.06 درصد است.

آنها همچنین ادعا کرد که دولت های چین و هند ارائه یارانه ها نامناسب را به تولید کننده لوله و نصب لوله سرد کشیده شد.

این تحقیقات سوم ایالات متحده به محصولات خارجی توسط در این دو هفته، که آن هم به صادرات کالای چینی به ایالات متحده از دولت مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار "در چین ساخته شده" منجر شده است.

 

کمیسیون ایالات متحده تجارت بین المللی (ITC)، یکی دیگر از اقتدار تجاری ایالات متحده، قرار است به پرس و جو تعیین مقدماتی خود را در حدود 5 ژوئن.

کاوشگر اگر ITC تشخیص دهد که یک شاخص قابل قبول است که واردات لوله و نصب لوله سرد کشیده شده از این کشورها مادی آسیب و یا صنعت داخلی در ایالات متحده را تهدید وجود دارد ادامه خواهد داد.

 

لوله و نصب لوله سرد کشیده شده یک نوع از لوله های فولادی با شکل دایره ای مقطعی است که سرد کشیده شده و یا در غیر این صورت سرد به پایان رسید به شیوه ای که شامل تغییر در قطر و یا دیوار ضخامت سال tubing.Last شده است، واردات لوله کشی مکانیکی سرد کشیده شده از چین در حدود 29.4 میلیون $، با توجه به بخش برآورد شد.

 

وزارت بازرگانی چین نگه داشته است اصرار واشنگتن به رعایت تعهد خود در برابر حمایت و کمک به حفظ محیط آزاد، باز و فقط تجارت بین المللی.