سهام از ASTM A53 Gr.B بدون درز کربن استیل لوله

ASTM A53 است کربن   فولاد   آلیاژ ، به عنوان استفاده سازه های فولادی و یا برای لوله کشی فشار کم. مشخصات آلیاژ توسط مجموعه بین المللی ASTM ، در مشخصات ASTM A53 / A53M.

A53 لوله می آید در سه نوع و دو نمرات، A53 نوع F است که طولی لب به لب کوره های جوش داده شده و یا به طور مداوم جوش داده شده (درجه یک تنها)، A53 نوع E است، که طولی مقاومت الکتریکی جوش داده شده (نمرات A و B)، و A53 نوع S است که لوله های بدون درز، تولید شده توسط کار گرم، و در پایان احتمالا سرد، فولاد (نمرات A و B). لوله ASTM A53 است با توجه به اندازه اندازه اسمی لوله سیستم (NPS). آن معمولا در دسترس است با ملی موضوع لوله به پایان می رسد و یا با به پایان می رسد برش ساده. این می تواند برای بخار، آب، هوا و انتقال استفاده می شود. این نیز قابلیت جوش و می تواند در برنامه های کاربردی ساختاری استفاده می شود، اگر چه ASTM A500 لوله، که در اندازه های NPS در دسترس است، گاهی اوقات ترجیح داده است.

این استاندارد تعیین شده توسط سازمان استاندارد است بین المللی ASTM ، داوطلبانه سازمان های توسعه استانداردهای که مجموعه استانداردهای فنی برای مواد، محصولات، سیستم، و خدمات

به تازگی، ما محصول بسیاری از لوله خط،

اگر شما علاقه مند در مورد،

تماس با ما لطفا.

تلفن: + 86-029-89104895
فکس: + 86-029-89104895
پست الکترونیک: info@shew-esteelpipe.com

Werwehwiuehiehakdnkasdnskldhkla dklas hlsak F skfnsakfnsakjfnsakjfnsakjfnsaklfnaskjlfnklnskfnsjfjdnknskjdededwdqDQwd