بدون درز لوله های فولادی و لوله های کربن استیل

لوله های فولادی بدون درز و لوله های فولادی

لوله کربن استیل

لوله های فولادی بدون درز (SMLS) به طور کلی است کربن معمولی سازه های فولادی و آلیاژ فولاد سازه نورد، آن را بیشتر، به طور عمده برای انتقال لوله های سیالات و یا اجزای ساختاری استفاده تولید شده است.

لوله های فولادی کربن حاوی مقدار مشخصی از کربن، سیلیکون و منگنز است.

آیا شامل دیگر مقدار آلیاژ سیلیکون عناصر است به طور کلی بیش از 0.40٪ .در سفارش به اطمینان حاصل شود که ترکیب شیمیایی فولاد کربن و خواص مکانیکی، ما باید گوگرد و فسفر محتوای عنصر زیر 0.035٪ کنترل کنید. در این راه می تواند ما تولید با کیفیت بالا لوله های فولادی.

کربن طبقه بندی لوله های فولادی

کم کربن لوله های فولادی، محتوای کربن کمتر از حدود 0.25٪ فشار .Design پایین تر از نفت 10mpa، نفت و گاز، و رسانه های عمومی است.

لوله های فولادی کربن میانه، محتوای کربن در حدود 0.25 ~ 0.60٪، مانند 35 و 45 فولاد؛

لوله های فولادی کربن بالا، محتوای کربن بیشتر از 0.60٪ نوع .این فولاد به طور کلی در تولید لوله های فولادی استفاده نمی شود.

سودمندی لوله کربن استیل

لوله کربن استیل در تنظیم محتوای کربن به طور مداوم تقویت خواص مکانیکی لوله های فولادی، در نتیجه تولید لوله های فولادی مختلف، که با توجه به محتوای کربن تعیین تکیه می کنند.

برخی را می توان در تولید ساختار مکانیکی و ساختار ساختمان و لوله های سیالات انتقال استفاده می شود، etc.Also در آبیاری کشاورزی و مهندسی حفاظت از آب، طیف گسترده ای از کاربردهای استفاده شود.

تفاوت بین لوله های فولادی و لوله های فولادی بدون درز

1، نورد گرم لوله فولادی بدون درز با روش سوراخ بدون lines.Sometimes جوش به منظور رسیدن به شکل مربوطه ساخته شده و به بیشتر به یک لوله در کار گرم پس از working.And سرد لوله های فولادی کربن به طور کلی از طریق تولید نورد چند size.need از گرد، مربع، شکل مسطح، و غیره

2، لوله های فولادی بدون درز ترین لوله های مورد استفاده در فولاد کربن پتروشیمی production.but لوله با استفاده از به طور گسترده تر است.

 

نشان-E فولاد با ارائه انواع لوله های فولادی بدون درز است که به تصویب GB / T8162 -2000، ASTM A53 -2006، G3444 JIS   استاندارد و غیره.

اگر شما می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا ایمیل به: info@shew-esteelpipe.com