فرق بین لوله و لوله

  در طراحی لوله گاز، ما اغلب لوله و لوله استفاده می شود، چه تفاوت بین آنها است؟

لوله و لوله

با توجه به استاندارد ملی آمریکا، استاندارد ASME B31.1-2004 فرق بین لوله و لوله مثل این: "لوله و لوله: تفاوت undamental بین لوله و لوله استاندارد بعدی ای که به هر تولید شده است. "در مهندسی، لوله های با قطر کمتر از 6" به طور کلی به لوله اشاره دارد، با استفاده از استانداردهای A269 ASTM برای OD (قطر خارج) * WT (دیوار توریم ickness)، و لوله با استفاده از استانداردهای A312 ASTM برای SN (اعداد برنامه) * WT.


در اینجا تفاوت اصلی بین لوله و لوله می باشد.

1، شکل های مختلف

لوله می تواند در اشکال مختلف مانند مربع، مستطیل و استوانه ای است. لوله همیشه استوانه ای یا گرد است.

2، چقرمگی مختلف

در حالی که لوله های سفت و سخت به صورت مکرر در کاربردهای ساختاری استفاده می شود، مس و برنج لوله می تواند و نه قابل انعطاف است. لوله معمولا همیشه سفت و سخت و مقاوم در برابر خم شدن.

3، طبقه بندی های مختلف

هنگامی که آن را طبقه بندی می آید، لوله های استفاده از برنامه و قطر اسمی. به عنوان مثال، یک لوله می تواند یک قطر اسمی 250MM و برنامه از 80. لوله توسط اندازه گیری قطر خارجی و ضخامت است. لوله مس، به عنوان مثال، می تواند 10 میلی متر با ضخامت 2 میلی متر.

4، محیط زیست با استفاده از مختلف

لوله جای برنامه های کاربردی بزرگتر با اندازه که از نیم اینچ به چند feet..Tubes به طور کلی در برنامه های کاربردی که نیاز به قطر کوچکتر استفاده می شود متغیر است. در حالی که لوله های 10 اینچی رایج است، این نادر است که شما را در سراسر یک لوله 10 اینچی است.

5، نیاز های مختلف

لوله های اغلب قرار به استفاده از در برنامه های کاربردی که نیاز به قطر دقیق خارج، مانند با لوله های کولر، لوله های مبدل حرارتی و دیگ بخار tubes.Pipes یک فشار و برنامه، همین دلیل است که آنها اغلب مورد استفاده برای حمل مایعات است که باید موجود باشد.

6 راه پیوستن مختلف

اتصال لوله ها است کار بیشتری فشرده را به عنوان نیاز جوشکاری، نخ و یا فلنج. لوله می تواند به سرعت و به راحتی با سوزاندن، لحیم کاری و یا کوپلینگ پیوست، اما به این دلیل، آنها ثبات همان ارائه نمی دهد.


لطفا ایمیل را به: info@shew-esteelpipe.com   برای کسب اطلاعات بیشتر!