تست خوردگی لوله های دقت و

تی وی تست ضد خوردگی لوله های دقت و

لوله های دقت و یک نوع از لوله های فولادی بدون درز با دقت بالا و brightness.Owing بالا به صرفه جویی وزن آن، مقاومت در برابر خوردگی، تحمل باریک و هزینه های پردازش پایین، لوله های دقت و به طور گسترده ای در هر صنعت از قبیل خودرو، ساخت و ساز، مبلمان، مهندسی عمومی مورد استفاده قرار گیرد ، سیستم های گرمایشی، بسته بندی و غیره on.How به بازرسی پوشش ضد خوردگی؟

تست ضد خوردگی لوله دقت:

1، بازرسی پوشش و پذیرش

(1) هنگامی که تحت ساخت و ساز و پس از پوشش سطحی، باید پوشش از قطعه کار محافظت برای جلوگیری از گرد و غبار پرواز و گوناگون دیگر.

(2) پوشش پس از چک، باید رنگ پوشش یکنواخت و سازگار، رنگ روشن روشن، پوست بدون چروک، هیچ تاول دارند، تضعیف، نقص مانند نشت نقاشی شده است.

(3) روش تست فیلم پوشش ضخامت فیلم thickness.the است با لمس نقطه فیلم رنگ تستر ضخامت اندازه گیری، و معمولا اندازه گیری 3 نقطه، را به طور متوسط.

2، تست کیفیت

(1) بازرسی کیفیت با توجه به الزامات طراحی استفاده از روش نمونه برداری بازرسی.

(2) چک کردن توسط سطح .Covering بصری باید صاف، صاف، بدون حباب و چین و چروک، تومور محدب و لبه مطبوعات باشد باید بدون نقص پوشش مانند ناهمواری.

(3) ضخامت فیلم توسط تستر ضخامت مغناطیسی .در وسط و هر دو انتهای لوله با دقت یگانه تست شده، می توان برای هر فاصله 1.5 متر از دور ضخامت فیلم bit.the اندازه گیری باید دو 85٪ را برآورده سازد: 85٪ از ضخامت نقطه اندازه گیری به شرایط طراحی، نقطه اندازه گیری می کند که ضخامت طراحی برسد، حداقل ارزش باید به کمتر از 85٪ باشد.

(4) بررسی سوراخ سوزنی را با یک تست کننده سوراخ سوزنی، اگر سوراخ سوزنی یافت، سنگ زنی با شن و ماسه سنگ زنی ماشین آلات کاغذ؛

(5) اگر ضخامت فیلم کافی و یا سوراخ سوزنی است، باید دوباره آزمایش پس از نوسازی، لوله بی حد و حصر نیاز به تعمیر دوباره تا واجد شرایط است.

(6) چسبندگی check.draw یک برش 60 زاویه از طریق پوشش به بستر ردیف با استفاده از یک ابزار سخت، سپس با استفاده از نوار چسب برای چسباندن قسمت برش خورده، پس از حذف نوار چسب و مشاهده خش، پوشش باید بدون لایه برداری می شود.


نشان-E STEEL PIPE تامین طیف گسترده ای از دقت لوله های فولادی با توجه EN 10305 و ASTM A519. ما همچنین می توانید به مشتریان با محصولات بر اساس مشخص requirements.please فنی ایمیل خود را به ارائه: info@shew-esteelpipe.com برای کسب اطلاعات بیشتر!