لوله های فولادی Structual برای سیستم فرمان


power steering sys

سیستم فرمان سیستم برق رسانی که با قدرت مکانیکی و قدرت موتور استفاده می شود است. به عنوان بخش مهمی از خودرو، سیستم فرمان خودرو مونتاژ کلید است که تعیین کننده فعال ایمنی خودرو است. آن را از طریق سه مرحله اساسی توسعه رفته است: سیستم فرمان مکانیکی سیستم فرمان هیدرولیک و سیستم فرمان برقی. بنابراین مجموعه فرمان کمک دستگاه اضافه شده به سیستم قدرت فرمان براساس مكانیكی را تشکیل می دهند خودروهای سنگین و سواری پیشرفته اتومبیل نیاز تعداد چرخش فرمان نمی باشد بیش از پنج نوبت گشتاور عامل کمتر از 29N.m، است سیستم فرمان.

 

power steering


سیستم فرمان خودرو می تواند متشکل از فرمان دنده و فرمان رشته لوله با توابع مختلف از جمله چرخ دنده فرمان هیدرولیک (هماهنگ) و دنده فرمان برقی (EPS)، که بخش مهمی از سیستم برق خودرو و بیشتر بخشی از لوله های فولادی مورد استفاده در خودرو. سیلندر هیدرولیک فرمان دنده از تشکیل شده استلوله های فولادی دقیق، که یکی از بخش های مهم است. سیلندر هیدرولیک است غده چپ است که حفظ پیستون و قدرت را از طریق روغن هیدرولیک فراهم می کند. بشکه های دندانه دار کردن یکی از اجزای الکتریکی قدرت فرمان دنده است. شامل اجزای اصلی از رشته لوله فرمان بالا و پایین تر فرمان شفت (رشته لوله درونی و بیرونی) و رشته لوله فرمان که هر دو structual نیاز به لوله فلزی. سیستم فرمان خودرو برنامه اصلی مکانیکی و لوله structual های فولادی است.

 

aoto steering system

سازه های فولادی لوله مورد استفاده در سیستم های قدرت فرمان فشار و نیاز دراز مدت ملک خورنده گاهی تحمل و ظاهر کم اهمیت هستند. ساده کربن و فولاد آلیاژی مشخص شده است regared به عنوان مواد مورد استفاده برای برنامه structual که از جمله GB10、20、35、45、16Mn、ASTM A519 1020、ASTM A519 1045、ASTM A519 1541; EN 10297 1 10297 1 E275、EN E315、EN 34CrMo4、EN 10297 1 10297 142CrMo4、JIS G3445 STKM13A、JIS G3445 STKM13B و غیره.

 

با توجه به فن آوری بالغ سیستم فرمان هیدرولیک است که قادر به ارائه بیشتر قدرت فرمان می توانید، آن هنوز توسط اکثر ماشین و وسایل نقلیه تجاری، اقتصادی به ویژه حمل و نقل هندزفری و سنگین وسایل نقلیه تجاری استفاده می شود. اجابت E فولاد لوله سهام طیف گسترده ای از لوله های جوش داده شده و بدون درز قدرت فرمان. تمام لوله های تولید شده با روند سخت و با standards.call ملی و بین المللی ما بر اساس برای جزئیات بیشتر.