لوله های فولادی برای ساخت سیستم سیلندر

لوله های فولادی برای ساخت سیستم سیلندر


Cylinder cutaway.png


سیلندر پنوماتیک و سیلندر هیدرولیک بیشترین استفاده از سیستم های کنترل است. هنگامی که سیستم های هیدرولیک یا پنوماتیک باید حرکت خطی تولید کنند، سیلندر به ترتیب تبدیل به مهمترین اجزای آنها می شود، به این ترتیب تبدیل فشار و جریان سیال به نیروی و سرعت به ترتیب. این برنامه های کاربردی بسیاری دارد، بخصوص در تجهیزات ساخت و ساز (وسایل نقلیه مهندسی)، ماشین آلات تولید و مهندسی عمران.

 

در سیستم سیلندر کامل این موارد ممکن است لازم باشد: پیستون، بشکه، میله پیستون، مهر و سایر قطعات. در مهندسی عمران، این مواد ممکن است برای ساخت سیستم سیلندر، برنج نیکل، آلومینیوم و حتی فولاد و فولاد ضد زنگ انتخاب شود. بسته به سطح بار، رطوبت، دما و طول سکته مشخص شده، مواد مناسب ممکن است انتخاب شوند.

 

لوله های فولادی دقیق به پایان رسید به طور گسترده ای در ساخت سیستم سیلندر با ویژگی های معمول خود استفاده می شود: انتخاب رایگان اندازه های مداوم، دقت زیاد بعدی، کیفیت سطح خوب، خواص مکانیکی قابل تعریف. این مزایا لوله های فولادی مناسب برای استفاده در سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک را دارند.

 

S teel لوله برای ساخت سیلندر لوله های فولادی با دقت فولادی بدون درز به پایان رسیده است از طريق پاك كردن و چسباندن و غلتك كردن بر روي قطر داخلي ساخته مي شود. لوله فولادی سیلندر پنوماتیک و لوله های فولادی هیدرولیک سیلندر SHEW-E STEEL عرضه:

استانداردها: EN 10305-1 / -2، EN 10216-1 / -3، DIN 2391-2

شرایط تحویل: + SR (سرد و کشیده شده استرس)؛ + N / + QT (normalized / quenched and tempered)؛ + C (سرد کشیده، سخت).

نمرات: E235، E335، ST52 ...

قطر خارج: 30 میلیمتر - 380 میلیمتر

ضخامت دیوار: تا 25 میلی متر

طول: 6 متر

دقیق قطر داخلی: H7، H8، H8

رطوبت داخلی: RA0.1um - RA0.2um

 

برای سیستم های هیدرولیک که تحت دستورالعمل تجهیزات فشار قرار می گیرند، EN 10216 بخش 1 یا DIN2391 در درجه اول به حساب می آیند. لوله ها با گواهینامه بازرسی 3.1 مطابق با استاندارد EN 10204 و ISO 10474 عرضه می شود. SHEW-E STEEL عرضه طیف گسترده ای از لوله های بدون درز و جوش داده شده سرد را برای ساخت سازه های سیلندر عرضه می کند.