جاده و بند ارائه فرصت های جدید برای تولید لوله های فولادی

جاده ها و کمربند فرصت های جدیدی برای تولید لوله های فولادی ارائه می دهند

steel pipe sxport on belt and road.jpg

نمایشگاه بین المللی جاده و بند 2017 از 14 تا 15 ژوئن برگزار شد. این نشست درباره همکاری اقتصادی و تجارت در زمینه زیرساخت، انرژی، مالی، فرهنگی، محیط زیست، دریایی و دیگر مناطق مهم بود. این فرصتی جدید برای راه رفتن است برای صنعت فولاد و فولاد چین و لوله های فولادی بسته به جاده ها و کمربند ها، معاملات انجام می شود.

 

از آنجا که جاده و کمربند به ارمغان آورد، ساخت زیرساخت های مانند راه آهن، بنادر، پل ها، تأسیسات ایمنی عمومی و پروژه های فرهنگی تقاضای زیادی برای محصولات فولادی دارد.

در سال 2016، شرکت های چینی قراردادی را برای پروژه های قراردادی خارجی با 61 کشور در کمربند و جاده امضا کرده اند که با 126.03 میلیارد دلار و 51.6 درصد از پروژه های قراردادی خارجی چین در آن زمان شامل ساخت و ساز انرژی، ساخت و ساز املاک و مستغلات، صنعت پتروشیمی، مهندسی ارتباطات و دیگر زمینه ها، از جمله تقاضای فولاد برای پروژه های زیربنایی، بزرگترین است. در سال گذشته، فولاد چین، نوار، لوله فولادی، میلگرد فولادی به کشورهای کمربند و جاده ها تا 29.5 میلیون تن می رسد. انتظار می رود صادرات محصولات فولادی یکی از وعده های بزرگ در آینده باشد

 

Li Shuangzhong، مدیر شرکت مواد فلزی ShangHai Rui Kun، گفت: زیرساخت های آفریقا و جنوب شرقی در تمام ابعاد توسعه زیرساخت ها از سایر نقاط جهان عقب است، چرا که شرکت های فولادی محلی در مقیاس بزرگ نیستند، بیشتر محصولات فولادی به واردات بستگی دارند و مقادیر زیاد فولاد مورد نیاز است. این فرصت خوبی برای شرکت های آهن و فولاد ما است و معامله گران لوله فولادی برای خروج از بازار.

steel pipes on belt and road.jpg

کمربند و جاده، فعالیت های تجاری و تجاری متعددی را در استان شانشی شمال غربی چین ایجاد کرد. این فرصتی طلایی برای SHAANXI SHEW-E STEEL PIPE Co.، LTD است . ما باید از مشوق های مالیاتی و کم هزینه کار برای کشف بازار جدید استفاده کنیم، خودمان را توسعه دهیم.