لوله های نیروگاه های هسته ای

برای لوله های نیروگاه های هسته ای

fission.More به طور معمول اتمی از 15٪ از برق جهان را از انرژی هسته ای آمد و بیش از 150 کشتی های نیروی دریایی های هسته ای ساخته شده است - انرژی هسته ای یک تکنولوژی است که عصاره انرژی قابل استفاده از هسته های اتمی از طریق واکنش های هسته ای کنترل شده است.

 

بسیاری از نیروگاه های هسته ای در سواحل و استفاده از آب دریا برای خنک کننده که دوباره برای مقاوم به خوردگی از آب نمک لوله کشی ویژه خواستار واقع شده است.

لوله های فولادی و لوله های در طیف گسترده ای از مواد و ابعاد در میان اجزای کلیدی برای بهره برداری مناسب از این نیروگاه های هسته ای می باشد.

برای لوله های انرژی هسته ای حمل آب خنک کننده به مخزن رآکتور و استخر سوخت، بخار حمل و نقل به توربین اصلی صرف، ارائه گاز هیدروژن برای خنک کردن ژنراتور اصلی، سوخت عرضه و روغن به دیزل ژنراتور اضطراری، حفظ آب پاش آتش نشانی آماده برای خاموش آتش سوزی، و بسیاری دیگر عملکردهای حیاتی.

 

امروز، لوله های انرژی هسته ای در چین ساخته شده پیشرفت های بزرگ و به تدریج ایجاد استانداردهای ملی برای لوله انرژی هسته ای. در حال حاضر، لوله بدون درز فولاد برای انرژی هسته ای که حمل بخار آب در فشار بالا و دمای بالا از جمله لوله های فولادی ضد زنگ برای انرژی هسته ای | لوله آلیاژ فولاد برای انرژی هسته ای | لوله های فولادی برای انرژی هسته ای. آنها سطح مشابه دنیای تکنولوژی لوله های فولادی رسیده اند و می توانید به طور کامل جایگزین محصولات وارداتی نصب شده بر روی نسل دوم نیروگاه هسته ای.

معمولا استفاده می شود انواع سیستم های لوله کشی از AP1000 نیروگاه هسته ای زیر نشان داد:

حلقه اولیه

(مواد درجه هسته ای)

حلقه ثانویه

(مواد غیر درجه هسته ای)

لوله های فولادی ضد زنگ

لوله های فولادی آلیاژی

لوله کربن استیل

لوله های فولادی آلیاژی

لوله کربن استیل

A312 ASME

GR TP316L

TP316N GR

GR TP304L

ASME A335 P11

ASME A-106 B

ASME A-333 Gr6

A335 ASME

P22

ASME A-106 B

GB 20

به عنوان تامین کننده از لوله های بدون درز فولاد آلیاژی، نشان-E STEEL PIPE متخصص در chromoly لوله لوله SA335 در کلاس P11، P22 برای انرژی هسته ای. کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به ایمیل: info@shew-esteelpipe.com برای کسب اطلاعات بیشتر!