انتخاب مواد برای لوله اگزوز خودرو دم

انتخاب مواد برای خودرو دم لوله اگزوز

Automotive exhaust tail pipe.jpg


سیستم اگزوز خودرو بخش جدایی ناپذیر دارد کلی زنجیره ای از توابع در لوله دم سیستم.الکترومغناطیسی خودرو همراه با جعبه صدا خفه کن و adjacently به دم صدا خفه کن جعبه نهفته است. تابع اصلی لوله دم به رله صدا و گازهای خروجی از اگزوز بیش از حد از system.this اگزوز خودرو عملا بخش پایان سیستم اگزوز کل. انتخاب جنس لوله اگزوز دم بسیار حیاتی بوده است.

 

در برنامه های واقعی خودرو فولاد ضد زنگ می تواند مواد بهتر است که می تواند با توجه به لوله های دم در نرم افزار سیستم اگزوز.نوع لوله اس اس ال 409و لوله های فولاد ضد زنگ 304مواد رایج استفاده می شود لوله دم هستند.

 

لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ 409 ل

پر استفاده ترین فولاد ضد زنگ در عملکرد سیستم های اگزوز 409 L است.نوع 409 لنسخه پایدار نوع 409. درجه 409L ترکیب خوبی از مقاومت در برابر حرارت و مقاومت در برابر خوردگی، ایده آل برای محیط های غیر - یا آرامی خورنده و یا برنامه های کاربردی می تواند باشد. حاوی محتوای کروم پایین تمام فولادهای زنگ نزن و مقاومت عالی در دمای بالا و عملکرد خوب جوش که گزینه کم هزینه برای مقاوم در برابر خوردگی فولاد ضد زنگ و فولاد کم هزینه است.

 

لوله دم ضد زنگ 304

کلاس 304مورد استفاده برای درجه اخیر years.304 ضد زنگ سخت و تقریبا غیر قابل نفوذ به سایش، لوله دم محبوب بود، چرا که آن اطراف 20% کروم و 10% نیکل محتوا و بالاترین کیفیت استنلس استیل در جهان خودرو استفاده می شود. اغلب در اگزوز راهنمایی گیره پیچ و مهره و قطعات اگزوز کوچک دیگر که در آن قدرت بسیار مهم است در بر داشت.

 

تولید کنندگان خودرو کرده است که صرفه جویی چند دلار اضافی در تولید با استفاده از ارزان تر درجه 409 L ضد زنگ، آنها قیمت های پایین می توانید نگه دارید. تولید کنندگان نیز نظر خود را در بازار هدف و چه مزایای استفاده از 304 در تصمیمات خرید را متفاوت خواهد کرد.

اگر شما از پول نیست، در نتیجه tailpipe 304 برای خودرو خود را انتخاب کنید!