صادرات فولاد چین در 2017 باقی می ماند بالا: گزارش

پکن - صادرات فولاد چین خواهد شد بالا در سال 2017 به علت مصرف مسطح در داخل کشور و عقلانی ظرفیت آهسته باقی می ماند، یک گزارش اخیر اشاره کرد، پیش بینی صادرات 100 میلیون تن در سال.

آژانس بین المللی رتبه بندی Fitch انتظار چینی مصرف ظاهری فولاد بین 700 و 705 میلیون تن در سال باقی می ماند، منعکس کننده رشد زیاد اموال، با ثبات رشد سرمایه گذاری در زیرساخت ها، و چشم انداز مطلوب برای خودرو چینی و مصرف دستگاه.

از سوی دیگر، ظرفیت عقلانی در صنعت فولاد باقی می ماند یک موضوع کلیدی این بخش، با یک هدف مواد 14 میلیون تا 27 میلیون تن در سال تا 2020.

به عنوان یک نتیجه، صادرات باید در 2،017 باقی می ماند که تولید کنندگان چینی همچنان از نرخ ارز یوان و قیمت پایین تر مواد خام بهره مند شوند، این گزارش نتیجه گیری.

لوله بیش از عرضه فولاد در چین سال غوطه وری قیمت ها و تعطیلی کارخانه ها تجربه با توجه به اقتصاد تنبل. با این حال، با تشویق از روند صعودی قیمت ها از آغاز این سال، بسیاری از کارخانه های تولید فولاد می سرگیری تولید

ما در صادرات انواع لوله های فولادی و لوله های فولادی بیش از 20 سال تجربه در سراسر جهان تخصص. اگر شما نیاز به هر گونه انواع لوله های فولادی، فقط به ما ایمیل با: info@shew-esteelpipe.com