5 نوع شرایط تحویل برای لوله های فولادی دقیق


 

به طور کلی، لوله فولادی Precision به لوله های سرد پایان داده شده با ضخامت دیواره نازک یا سطح بسیار جلا داده می شود. لوله های فولادی دقیق سطح بسیار گرم و یا گرم است. این لوله ها به ویژه برای استفاده در صنایع برق، ماشین آلات و ماشین آلات کشاورزی برای خطوط لوله در کاربردهای مکانیکی مانند سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک مناسب هستند.

 

لوله های فولادی با دقت سرامیک به طور کامل انتخاب اندازه های مداوم و کیفیت سطح خوب است. سطح ترشی می تواند بر اساس درخواست تحویل داده شود. زبری سطح کمتر از 0.4 میکرون در هر دو سطح خارجی و داخلی تضمین شده است. لوله های دقیق انواع متنوعی از مواد را پوشش می دهد، از جمله: فولاد ضدزنگ آستنیتی ، فولاد ضد زنگ دوبلکس و آلیاژهای نیکل و غیره. لوله های فولادی دقیق مطابق با درخواست و درخواست مشتری در شرایط تحویل مختلف ارائه می شوند. 5 نوع شرایط تحویل در دسترس بر اساس DIN 2391 (EN 10305-1) در زیر نشان داده شده است:

نماد

 

سی

LC

SR

الف

N

نماد قبلی

 

BK

BKW

BKS

GBK

NBK

 

1. + C (BK) سرد به پایان رسید (سخت)

لوله ها هیچ درمان گرمائی پس از مرحله نهایی سرد شدن انجام نمی شود. شکل پذیری این لوله ها محدود است. استرس های باقی مانده ممکن است رخ دهد.

 

2. + SR (BKS) سرد و تمیز استرس

نهایی نهایی در زیر نقطه ACL برای از بین بردن استرس کار سرد انجام می شود

 

3. + LC (BKW) سرد به پایان رسید (نرم)

پس از درمان حرارتی نهایی، لوله فولادی با تغییر شکل کوچک پردازش می شود و تغییر شکل سرد محدود در طی پردازش مجدد (خم شدن، فرسایش) مجاز است.

 

4. + A (GBK) Annealed

آخرین فرایند تشکیل سرد به دنبال انلینگ تحت یک فضای کنترل شده است.

 

5. + N (NBK) عادی شده است

آخرین فرآیند تشکیل سرد به دنبال آنیلینگ در بالای نقطه تبدیل فوقانی در محیط کنترل شده است.

 

تولید لوله های فولادی بدون درز و جوش داده شده مطابق با استانداردهای بین المللی مانند EN 10305-1 ، ASTM A519 ، DIN 2391-1 .ect، استانداردهای دیگر در مورد پرس و جو. به عنوان یکی از سهامداران پیشرو در چین در این طیف محصول، ما طیف گسترده ای از لوله های فولادی دقت فولاد بدون درز و جوش داده شده را برای برنامه های مختلف خود ارائه می دهیم.