لوله ASTM A179 بدون درز فولاد کربن مبدل حرارتی

لوله ASTM A179 بدون درز فولاد کربن مبدل حرارتی
چت کن
جزئیات محصول

لوله ASTM A179 بدون درز فولاد کربن مبدل حرارتی

ابزاری نشان-E فولاد لوله شرکت، با مسئولیت محدود   یکی از تولید کنندگان لوله حرفه ای ASTM A179 بدون درز فولاد کربن مبدل حرارتی و صادر کنندگان است، ما می توانیم لوله، سی دی لوله بدون درز فولاد کربن عرضه و سی دی های tubing.Welcome به پرسش ما. ما بهترین های ما در کیفیت و قیمت به حمایت از شما را انجام دهد.

ASTM A179 را پوشش می دهد حداقل ضخامت دیواری لوله بدون درز سرد کشیده شده کم کربن لوله های فولادی برای مبدل های ساخته شده از لوله های حرارتی، خازن و apparatus.Tubes انتقال حرارت مشابه باید توسط فرایند بدون درز ساخته شده و باید سرد کشیده شده باشد. حرارت و تجزیه و تحلیل محصول باید انجام شود در آن مواد فولاد باید به ترکیب شیمیایی مورد نیاز از کربن، منگنز، فسفر، گوگرد و مطابقت داشته باشد. مواد فولاد نیز باید آزمون سختی تحت، آزمون مسطح، شعله ور تست، آزمون فلنج و تست هیدرواستاتیک.

استاندارد:   ASTM A179

درجه: A179 ASTM


فرایند ساخت:

بدون درز و سرد کشیده شده

Shannxi نشان-E فولاد لوله شرکت، با مسئولیت محدود یکی از برجسته ASTM A179 بدون درز تامین کننده لوله دیگ بخار و همچنین یک چنین تولید کننده مشهور، مجهز به بسیاری از A179 ASTM حرفه ای بدون درز کارخانه لوله دیگ بخار است، خوش آمدید به خرید با کیفیت بالا A179 ASTM لوله دیگ بخار بدون درز از شرکت ما.


 

پرس و جو